Hakkımızda

İstanbul ili Üsküdar ilçesinde siz değerli müşterilerine hizmet veren Bülbül Sıhhi Tesisat isimli işletmemiz sunduğu çeşitli hizmetler ile her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak siz değerli müşterilerimize anahtar teslim tesisat değişimleri hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmet her zaman profesyonel elemanlarımız tarafından sorunsuz şekilde sunulmaktadır. Sunduğumuz tesisat işlemleri sırasında her zaman en kaliteli olacak şekilde malzemeler kullanılmakta ve bu malzemeler sayesinde sunulan hizmetin kalitesi en üst basamaklarda yer almaktadır. İşletme olarak sıhhi tesisat alanında sunduğumuz tüm hizmetler garantimiz altında bulunmakta ve belli süreler içerisinde yaşanacak sorunlar işletmemiz tarafından karşılanmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz tesisat hizmetleri karşısında her zaman en uygun fiyatları ortaya koymaktayız.

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın sayılarını çok fazla tutmakta ve bu fazla elemanlarımız sayesinde sunulan hizmetlerin hızlı sunulmasını ve aynı anda pek çok müşterimize hizmet verebilmeyi amaçlamaktayız. Ayrıca tesisat hizmeti veren elemanlarımıza düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler vermekte ve bu sayede sunulan hizmetin sorunsuz ve kaliteli olarak sunulmasını sağlamaktayız. Sunduğumuz eğitimlerin dışında elemanlarımızı işe alırken de çeşitli denemelerden geçirmekte ve o şekilde işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Sizlerin de bu şekilde deneyimli, uygun fiyatlı ve profesyonel bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer İstanbul sıhhi tesisat sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek memnun kalacağınız şekilde hizmet alabilirsiniz.

 

Öne Çıkarılanlar

Üsküdar Tıkanıklık Açma

Son yıllarda geliştirilen cihazlar sayesinde mutfak, banyo ve tuvalet giderlerindeki tıkanıklık

Üsküdar Doğalgaz Tesisat Bakım

Üsküdar Doğalgaz Tesisatı

Üsküdar Kombi Bakım Servisi

Kombi bakımı, kombilerin genel kontrolünün yapılması, i&c

Yorumlar